AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice

AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice http://aerobic.chvalburg.cz/

Kontakty:

Adresa:

AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice

Bývalé jesle u městské sportovní haly

Jiráskova ulice

533 12 Chvaletice


Emaily, kontakty elektonické pošty:

Vedení klubu AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Dana Cincibusová dana.cincibusova@chvalburg.cz

Cvičitelky AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Cvičitelky z Chvaletic cvicitelky@chvalburg.cz

Cvičitelka AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Markéta Týčová marketa.tycova@chvalburg.cz

Cvičitelka AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Tereza Cincibusová tereza.cincibusova@chvalburg.cz

Cvičitelka AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Aneta Moravcová aneta.moravcova@chvalburg.cz

Cvičitelka AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Lenka Tvrdíková lenka.tvrdikova@chvalburg.cz

Cvičitelka AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Markéta Sekerková marketa.sekerkova@chvalburg.cz

Cvičitelka AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Klára Kožená klara.kozena@chvalburg.cz

Cvičitelka AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice: Kateřina Říhová katerina.rihova@chvalburg.cz

Historie Aerobic a Fitness klubu SLUNÍČKO Chvaletice

- v roce 1994 jsme začali cvičit ještě v posilovně, kterou si chlapci vybudovali v „dílnách“ základních školy.
Oddíl cvičení žen byl tehdy založen pod hlavičkou TJ Energetik Chvaletice.
- v roce 1995 jsme se přesunuli do prostor bývalých jeslí a cvičili jsme v přízemí v pravém křídle jeslí, jednalo se o první krůčky cvičení s hudbou.
Tehdy se hovořilo o džezgymnastice.
Tomuto cvičení se z řad cvičitelek věnovala Helena Klápová, Dana Cincibusová, Mirka Chmelíková a Martina Moravcová,
které absolvovaly i příslušná školení a staly se držitelkami certifikátu cvičitelka III. třídy ASPV.
Cvičilo se pouze 2x týdně, ale po dvou hodinách za sebou. Cvičení bylo velmi oblíbené, v registraci našeho oddílu bylo vedeno na 75 členek.
K tomuto kvartetu cvičitelek se v roce 1997 přidala i Káťa Říhová,
která přinesla z Kolína do cvičení spoustu novinek, zejména ve formě cvičení a práce s hudbou. Tehdy se jednalo už o Aerobik.
- v roce 1998 jsme se přesunuli do horního patra bývalých jeslí, kde jsme si svépomocí připravili na cvičení prostorově největší místnost,
tzn. vymalovali si, nechali položit nový koberec a zkulturnili jsme prostory coby šatny.
- od roku 1999 se datuje také počátek cvičení dětí, určené pro žáky základní školy.
Vedení prvního stupně se v té době ujala Věra Tesařová, druhý stupeň měla na starosti Markéta Týčová.
Oddíl žen dál úspěšně vedly Helena, Dana, Mirka a Káťa, kdy po odchodu Mirky Chmelíkové cca v roce 2003 doplnila čtveřici Markéta Týčová,
která v té době jednak zvládala právě cvičení dětí, ale osvědčila se i jako cvičitelka oddílu žen.
- v roce 2005 ukončila vedení dětí Věra Tesařová a na jejím místě ji vystřídala jedna z nových posil Aneta Moravcová.
Posléze naše řady na pozicích cvičitelek dětí doplnily Klárka Kožená a Markétka Sekerková,
neboť po odchodech cvičitelek Dany Cincibusové v roce 2006 a Heleny Klápové v roce 2007, zůslaly z obvyklého kvarteta už jen Markéta a Káťa.
- v současné době v našem klubu úspěšně působí zkušené a certifikované cvičitelky, zejména:
1. stupeň dětí ZŠ – Tereza Cincibusová, 2. stupeň dětí ZŠ – Aneta Moravcová a Markéta Sekerková, Dorost – Aneta Moravcová,
Ženy – Markéta Týčová a Káťa Říhová, které pravidelně doplňují Markéta Sekerková, Tereza Cincibusová, Klárka Kožená a Lenka Tvrdíková.
- za dobu posledního desetiletí se pod hlavičkou našeho klubu uskutečnilo několik speciálních cvičebních akcí pro širokou veřejnost,
které jsme z důvodu velkého počtu cvičenek situovali do prostor tanečního sálu Kulturního domu ve Chvaleticícha a později do nové Sportovní haly.
Na tyto akce k nám přijely cvičení zpestřit zkušené cvičitelky z Liberce, poté také z Poděbrad a Prahy.
Akce měly velký úspěch a sjízděly se k nám ženy a dívky ze širokého okolí – Přelouče, Týnce n/Labem, Řečan n/Labem, Bernardova, Záboří n/Labem aj.
- od roku 2009, za přispění našich nových internetových stránek, budeme nadále podporovat sportovní aktivity občanů Chvaletic a širokého okolí.
Velice rádi vás přivítáme na našich hodinách Nového cvičení, kde najde vyžití široké spektrum cvičenců, všech věkových skupin.

Naše cvičení, co cvičíme, naše hodiny, rozvrh hodin

POSILOVÁNÍ - FORMOVÁNÍ POSTAVY (BODYFORM)

BODYSTYLING

STEP AEROBIC

KONDIČNÍ CVIČENÍ - PILATES, POWER JÓGA, STREČING

MAMINKY S DĚTMI, CVIČENÍ MAMINEK S DĚTMI

Klíčová slova - Obecné

Aerobic

Aerobik

Popis

Aerobic patří k nejoblíbenějším druhům cvičení v České republice. Aerobic má spoustu různých podob, může se cvičit se speciálními pomůckami, ve vodě, s tanečními prvky nebo s prvky převzatými z bojových umění. Při cvičení aerobicu se zpevňuje a posiluje tělo a spalují se kalorie. Aerobic je proto vhodný pro ty, kteří chtějí pár kilo shodit, nebo si udržet svou váhu.

Historie aerobiku

Počátky aerobiku je možné vidět v práci Američana Kennetha Coopera, který vydal v roce 1968 knihu Aerobics. O doplnění aerobního cvičení o prvky tance se zasloužila Jacke Sorensenová. Zájem o aerobní cvičení zvýšila aktivní účast herečky Jane Fondové, která vydala celou řadu videokazet s programy aerobního cvičení. V osmdesátých letech dochází k určité krizi aerobiku, na jedné straně zapříčiněné zjištěnými negativními dopady tehdejší nejobvyklejší podoby aerobiku na pohybový aparát (hlavně klouby), na druhé straně vznikem mnoha specializovaných a zdokonalovaných verzí, které ale nebyly vhodné pro širokou veřejnost. V současnosti jsou ale aerobní cvičení v nejrůznějších podobách dále velmi populární. V bývalém Československu se brzy uchytila podoba aerobiku jako rytmického cvičení s hudbou. Mezi propagátorky patřila například Helena Jarkovská, jí používaný pojem aerobní gymnastika brzy nahradil termín džezgymnastika. K velkému rozmachu došlo hlavně po roce 1989, zasloužila se o něj Olga Šípková a její následovníci s vydatnou pomocí programů televizního cvičení. Aerobik a jeho modernější podoby jsou nyní velmi rozšířenou formou cvičení pro veřejnost, zájmu veřejnosti se těší i sportovní aerobik. K propagaci aerobiku slouží řada akcí jako například každoroční Miss aerobik.

Aerobní zátěž

Základem všech forem aerobiku je, že při nich vykonávaná cvičení je vykonáváno středně vysokou intenzitou, bez vzniku kyslíkového dluhu - je to cvičení aerobní. Pravidelné aerobní zatěžování o délce aspoň 20, ale nejlépe 50 až 90 minut, působí příznivě na srdečně-cévní systém, dýchání (zvětšení kapacity plic), pohybový systém (kloubní pohyblivost a posilování), mění metabolismus a prokázaný je i pozitivní vliv na psychiku.

Chvaletické sportovní kluby, Sportovní kluby ve městě

AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice

http://aerobic.chvalburg.cz/

FBC Chvalburg - Florbalový klub Chvaletice

http://fbc.chvalburg.cz/

ATP Chvalburg - Amateur Tennis Players

http://atp.chvalburg.cz/

FK Baník Chvaletice

Volejbal - TJ Energetik

Tenisový oddíl TJ Energetik

Město Chvaletice http://www.chvaletice.cz/

Oficiální internetové stránky města Chvaletic. Chvaletice leží 25 km od Pardubic na rozhraní Chvaletické pahorkatiny celku Železných hor (Česko-moravská soustava) a Pardubické kotliny celku Východolabské tabule (soustava Česká tabule) v nadmořské výšce 210 až 310 m.n.m. V písemných zprávách se Chvaletice objevují poprvé v roce 1393, kdy byl dvůr s tvrzí u obce majetkem Hereše z Chvaletic, roku 1407 pak Myslibora. K 1. lednu 1975 se stala součástí Chvaletic obec Telčice (Telčice byly od roku 1720 osada Chvaletic, od roku 1953 samostatná obec).

Sportovní Hala Města Chvaletic

Městská hala

Sportovní hala

Fotogalerie sportovní haly Chvaletice Galerie, Fotogalerie

 

Klíčové slova

Poloha

Sporty ve Chvaleticích

Chvaletice

Použité technologie

Microsoft .NET 2.0

Microsoft SQL Server 2005

Ajax.NET Professional

 

SEO Optimalizace

HTML Validace

Internetové stránky jsou optimalizovány pro klienty Internet Explorer, Opera, Firefox

AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika AEROBIC a FITNESS klub SLUNÍČKO Chvaletice Chvalburg Sport Sluníčko, Sport, Chvaletice, Chvalburg, Aerobic, Aerobik, Fitko, Fitcentrum, Fitness, Wellness Step aerobic, Step aerobik, Kondiční cvičení, Pilates, Kalanetika, Bodyform, Bodystyling, Power Jóga, Hip-Hop, HipHop, Street Dance, Dětský aerobic, Dětský aerobik, Dance aerobic, Dance aerobik, Zdravotní cvičení, Cvičení, Posilování, Posilovna, Tréning, Trénovat, Přelouč, Pardubice, Pardubický Kraj, ČR, Česká republika Nové svičení ve Chvaleticích, Pilates, Pilátesova metoda, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Levné cvičení, nejlevnější cvičení, Cvičení s permanentkou, permanentka, jednorázové vstupné, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Cvičení pro širokou veřejnost Bývalé jesle ve Chvaleticích, Chvalburg, Chvaletice, Telčice, Kojice, Chrčice, Týnec nad Labem, Záboří nad Labem, Řečany nad Labem, Labětín, Zdechovice, Bernardov, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice, Poděbrady, Pardubický kraj, Česká Republika, ČR Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, Akce Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, cvičení na STEPU, cvičení se STEPEM, BODYFORM, BODYSTILING, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, BODYFORM, BODYSTILING, Tvarování a formování postavy, především problémových partií, Spalování tuků a zvyšování fyzické kondice, Moderní vybavení, zrdcadla, koberec, podložky, míče, činky, powerball , S pilates nemusíte jen hubnout, Pilates působí také na psychiku, Na hubnutí je nejlepší cvičení po jídle, Aerobic, fitness, fitko, wellness, hubnutí, cvičení, Chcete si k nám přijít zacvičit? Neváhejte! a přijďte k nám do SLUNÍČKA, Rozhodli jste se dostat do formy a nemáte přitom kde cvičit? Přijďte k nám do AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice, Buď FIT, Buďte FIT, cvičte pro radost, cvičte pro zdraví Nové svičení ve Chvaleticích, Pilates, Pilátesova metoda, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Levné cvičení, nejlevnější cvičení, Cvičení s permanentkou, permanentka, jednorázové vstupné, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Cvičení pro širokou veřejnost Bývalé jesle ve Chvaleticích, Chvalburg, Chvaletice, Telčice, Kojice, Chrčice, Týnec nad Labem, Záboří nad Labem, Řečany nad Labem, Labětín, Zdechovice, Bernardov, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice, Poděbrady, Pardubický kraj, Česká Republika, ČR Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, Akce Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, cvičení na STEPU, cvičení se STEPEM, BODYFORM, BODYSTILING, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, BODYFORM, BODYSTILING, Tvarování a formování postavy, především problémových partií, Spalování tuků a zvyšování fyzické kondice, Moderní vybavení, zrdcadla, koberec, podložky, míče, činky, powerball , S pilates nemusíte jen hubnout, Pilates působí také na psychiku, Na hubnutí je nejlepší cvičení po jídle, Aerobic, fitness, fitko, wellness, hubnutí, cvičení, Chcete si k nám přijít zacvičit? Neváhejte! a přijďte k nám do SLUNÍČKA, Rozhodli jste se dostat do formy a nemáte přitom kde cvičit? Přijďte k nám do AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice, Buď FIT, Buďte FIT, cvičte pro radost, cvičte pro zdraví Nové svičení ve Chvaleticích, Pilates, Pilátesova metoda, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Levné cvičení, nejlevnější cvičení, Cvičení s permanentkou, permanentka, jednorázové vstupné, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Cvičení pro širokou veřejnost Bývalé jesle ve Chvaleticích, Chvalburg, Chvaletice, Telčice, Kojice, Chrčice, Týnec nad Labem, Záboří nad Labem, Řečany nad Labem, Labětín, Zdechovice, Bernardov, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice, Poděbrady, Pardubický kraj, Česká Republika, ČR Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, Akce Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, cvičení na STEPU, cvičení se STEPEM, BODYFORM, BODYSTILING, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, BODYFORM, BODYSTILING, Tvarování a formování postavy, především problémových partií, Spalování tuků a zvyšování fyzické kondice, Moderní vybavení, zrdcadla, koberec, podložky, míče, činky, powerball , S pilates nemusíte jen hubnout, Pilates působí také na psychiku, Na hubnutí je nejlepší cvičení po jídle, Aerobic, fitness, fitko, wellness, hubnutí, cvičení, Chcete si k nám přijít zacvičit? Neváhejte! a přijďte k nám do SLUNÍČKA, Rozhodli jste se dostat do formy a nemáte přitom kde cvičit? Přijďte k nám do AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice, Buď FIT, Buďte FIT, cvičte pro radost, cvičte pro zdraví Nové svičení ve Chvaleticích, Pilates, Pilátesova metoda, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Levné cvičení, nejlevnější cvičení, Cvičení s permanentkou, permanentka, jednorázové vstupné, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Cvičení pro širokou veřejnost Bývalé jesle ve Chvaleticích, Chvalburg, Chvaletice, Telčice, Kojice, Chrčice, Týnec nad Labem, Záboří nad Labem, Řečany nad Labem, Labětín, Zdechovice, Bernardov, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice, Poděbrady, Pardubický kraj, Česká Republika, ČR Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, Akce Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, cvičení na STEPU, cvičení se STEPEM, BODYFORM, BODYSTILING, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, BODYFORM, BODYSTILING, Tvarování a formování postavy, především problémových partií, Spalování tuků a zvyšování fyzické kondice, Moderní vybavení, zrdcadla, koberec, podložky, míče, činky, powerball , S pilates nemusíte jen hubnout, Pilates působí také na psychiku, Na hubnutí je nejlepší cvičení po jídle, Aerobic, fitness, fitko, wellness, hubnutí, cvičení, Chcete si k nám přijít zacvičit? Neváhejte! a přijďte k nám do SLUNÍČKA, Rozhodli jste se dostat do formy a nemáte přitom kde cvičit? Přijďte k nám do AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice, Buď FIT, Buďte FIT, cvičte pro radost, cvičte pro zdraví Nové svičení ve Chvaleticích, Pilates, Pilátesova metoda, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Levné cvičení, nejlevnější cvičení, Cvičení s permanentkou, permanentka, jednorázové vstupné, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Cvičení pro širokou veřejnost Bývalé jesle ve Chvaleticích, Chvalburg, Chvaletice, Telčice, Kojice, Chrčice, Týnec nad Labem, Záboří nad Labem, Řečany nad Labem, Labětín, Zdechovice, Bernardov, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice, Poděbrady, Pardubický kraj, Česká Republika, ČR Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, Akce Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, cvičení na STEPU, cvičení se STEPEM, BODYFORM, BODYSTILING, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, BODYFORM, BODYSTILING, Tvarování a formování postavy, především problémových partií, Spalování tuků a zvyšování fyzické kondice, Moderní vybavení, zrdcadla, koberec, podložky, míče, činky, powerball , S pilates nemusíte jen hubnout, Pilates působí také na psychiku, Na hubnutí je nejlepší cvičení po jídle, Aerobic, fitness, fitko, wellness, hubnutí, cvičení, Chcete si k nám přijít zacvičit? Neváhejte! a přijďte k nám do SLUNÍČKA, Rozhodli jste se dostat do formy a nemáte přitom kde cvičit? Přijďte k nám do AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice, Buď FIT, Buďte FIT, cvičte pro radost, cvičte pro zdraví Nové svičení ve Chvaleticích, Pilates, Pilátesova metoda, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Levné cvičení, nejlevnější cvičení, Cvičení s permanentkou, permanentka, jednorázové vstupné, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Cvičení pro širokou veřejnost Bývalé jesle ve Chvaleticích, Chvalburg, Chvaletice, Telčice, Kojice, Chrčice, Týnec nad Labem, Záboří nad Labem, Řečany nad Labem, Labětín, Zdechovice, Bernardov, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice, Poděbrady, Pardubický kraj, Česká Republika, ČR Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, Akce Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, cvičení na STEPU, cvičení se STEPEM, BODYFORM, BODYSTILING, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, BODYFORM, BODYSTILING, Tvarování a formování postavy, především problémových partií, Spalování tuků a zvyšování fyzické kondice, Moderní vybavení, zrdcadla, koberec, podložky, míče, činky, powerball , S pilates nemusíte jen hubnout, Pilates působí také na psychiku, Na hubnutí je nejlepší cvičení po jídle, Aerobic, fitness, fitko, wellness, hubnutí, cvičení, Chcete si k nám přijít zacvičit? Neváhejte! a přijďte k nám do SLUNÍČKA, Rozhodli jste se dostat do formy a nemáte přitom kde cvičit? Přijďte k nám do AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice, Buď FIT, Buďte FIT, cvičte pro radost, cvičte pro zdraví Nové svičení ve Chvaleticích, Pilates, Pilátesova metoda, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Levné cvičení, nejlevnější cvičení, Cvičení s permanentkou, permanentka, jednorázové vstupné, Přijďte si k nám zacvičit, najdete nás ve Chvaleticích, Cvičení pro širokou veřejnost Bývalé jesle ve Chvaleticích, Chvalburg, Chvaletice, Telčice, Kojice, Chrčice, Týnec nad Labem, Záboří nad Labem, Řečany nad Labem, Labětín, Zdechovice, Bernardov, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice, Poděbrady, Pardubický kraj, Česká Republika, ČR Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, Akce Členské výhody, SMS zdarma, Vzkazy zdarma, Fotogalerie, cvičení na STEPU, cvičení se STEPEM, BODYFORM, BODYSTILING, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, Kondiční cvičení - Pilates, Power Jóga, střečing, BODYFORM, BODYSTILING, Tvarování a formování postavy, především problémových partií, Spalování tuků a zvyšování fyzické kondice, Moderní vybavení, zrdcadla, koberec, podložky, míče, činky, powerball , S pilates nemusíte jen hubnout, Pilates působí také na psychiku, Na hubnutí je nejlepší cvičení po jídle, Aerobic, fitness, fitko, wellness, hubnutí, cvičení, Chcete si k nám přijít zacvičit? Neváhejte! a přijďte k nám do SLUNÍČKA, Rozhodli jste se dostat do formy a nemáte přitom kde cvičit? Přijďte k nám do AEROBIC a FITNESS klubu SLUNÍČKO Chvaletice, Buď FIT, Buďte FIT, cvičte pro radost, cvičte pro zdraví

KH STONE s.r.o.http://kh-stone.ic.cz/